Leto

Nová Fabia Combi

Nová Fabia Combi | Od 10 090 €


 

Získa si vás
aj vašu rodinu

 

 


 

ŠKODA Fabia Combi

 

 
6 dôvodov, prečo práve ŠKODA Fabia Combi

Dizajn
Život je krásny. Aby vám z neho už nikdy neutiekol ani okamih, dostala nová ŠKODA Fabia Combi presklenú panoramatickú strechu. Odteraz stačí len sadnúť, zakloniť hlavu a obdivovať sa letu vtákov alebo trblietania hviezd. Pretože ladnosť a nadčasovosť je to, čo s nimi novú Fabiu Combi spája.

Viac o dizajne

Priestrannosť
ŠKODA Fabia Combi ponúka dostatok miesta pre cestujúcich aj ich batožinu. Priestor pre cestujúcich je teraz dlhší a širší a vodič ako aj cestujúci sediaci na prednom sedadle majú viac priestoru nad hlavami.

Batožinový priestor s celkovým objemom až 530 litrov je najväčší v segmente. ŠKODA Fabia Combi si však aj napriek tomu vďaka kompaktným rozmerom udržala obratnosť v bežnej premávke.

Viac o priestrannosti

Simply Clever
Poobzerajte sa a objavíte užitočné odkladacie možnosti vrátane dômyselných priečinkov a šikovných držiakov. Vrecká na bokoch predných sedadiel sa výborne hodia na uloženie malých predmetov.

Viac o Simply Clever prvkoch

 

Motory
ŠKODA Fabia Combi sa predstaví s novou generáciou benzínových a dieselových motorov, v ktorých sa pôžitok z jazdy snúbi s ohľaduplnosťou k životnému prostrediu. Tieto moderné pohonné jednotky majú výkon 55 až 81 kW, pričom však spotrebujú iba 3,4 až 4,8 litra na 100 km. Emisie CO2 od 89 g/km

 

 

Viac o motoroch

Pripojiteľnosť
Použite MirrorLink™ na zrkadlenie a používanie aplikácií vo vašom smartfóne na obrazovke rádia Bolero. Tým získa celkom nový rozmer napríklad navigácia či internetové audio služby.

Ďalšou veľmi užitočnou funkciou je SmartGate. Prostredníctvom špeciálnych aplikácií pre inteligentné telefóny umožňuje zobrazovať, archivovať a ďalej spracovávať údaje získané zo systémov automobilu.

Viac o pripojiteľnosti

Dôraz na bezpečnosť
Fabia Combi zaujala jasné stanovisko k bezpečnosti pasažierov a chodcov. Vo vozidle preto nájdete bezpečnostné prvky, ktoré sú zvyčajne doménou automobilov z vyšších tried.

Všetky vozidlá Fabia Combi sú vybavené elektronickou samosvornou funkciou diferenciálu XDS+, ktorá zabezpečuje bezpečné riadenie pri jazde v zákrute.

Front Assistant s automatickým brzdením je ďalším strážnym anjelom na palube. Spolu s vami sleduje, čo sa deje pred vozidlom, a v prípade hroziaceho nebezpečenstva vás môže upozorniť. Dokáže sám aktivovať brzdy a tým znížiť následky nehody, či jej dokonca celkom zabrániť.

Viac o bezpečnostných asistentoch

 


GDPR

SK/en